Elleebana Elleeplex 10ml

156,00

Opis

Elleebana Elleeplex 10ml zaawansowana kuracja dla rzęs naturalnych do codziennego użytku. Rewolucyjny produkt, zaprojektowany z myślą o klientkach, które od dziś będą mogły umieścić w swojej kosmetyczce produkt stworzony przez profesjonalistów z myślą o domowej opiece nad rzęsami.
10ml

Żel konstrukcyjny Elleeplex to idealny codzienny zabieg w celu utrzymania optymalnych rezultatów liftingu rzęs i zdrowych rzęs. Pomaga wyeliminować nadmiernie przesuszone końcówki, jednocześnie zapewniając miękkość i połysk rzęsom i brwiom.

Elleebana Elleeplex 10ml może być stosowany w salonie jako ostatni etap do liftingu rzęs, a także idealnie nadaje się do sprzedaży detalicznej do codziennych zastosowań. Elleeplex można nakładać przed codziennym tuszem do rzęs – pozostawić do całkowitego wyschnięcia przed nałożeniem tuszu do rzęs lub alternatywnie jako wieczorną osłonę rzęs przed deformowaniem się rzęs podczas spania na poduszce.

Konsystencja Elleeplex pozwala na uzyskiwanie idealnie wyretuszowanych rzęs nawet po 4 tygodniach od wykonanego liftingu i laminacji. Dzięki gęstej formule żel układa proste młode rzęsy w fazie anagenu i podczesuje je do góry, natomiast rzęsy odrośnięte dołącza do tych ciągle podkręconych. Dzięki temu Twoje klientki będą mogły jeszcze dłużej cieszyć się pięknymi rezultatami liftingu i koloryzacji rzęs i brwi.