InLei® LOTION 3 olejek zmiękczający 4ml

89,99

Brak w magazynie

Opis

InLei® LOTION 3 olejek zmiękczający 4ml

Zabieg LASH LIFT opracowany i wyprodukowany we Włoszech dla rzęs i brwi z linii InLei®. Po raz pierwszy na rynku mamy do czynienia z produktem w 100% włoskim i pewnym w użyciu pod każdym względem, za pomocą tego produktu uzyskać można natychmiastowy efekt, rzęsy stają się widocznie dłuższe i znacznie bardziej podkręcone dzięki zabiegowi który trwa zaledwie 45-60 min. Produkt przeznaczony jest tylko i wyłącznie do użytku profesjonalnego.

Ten fantastyczny olejek odżywczy jest przeznaczony wyłącznie do włosków rzęs i brwi, nadaje blasku i chroni przed czynnikami zewnętrznymi.

Formuła produktu jest zbudowana na bazie aloe vera i olejku migdałowego, które wzmacniają kolor włosków (w przypadku zastosowania henny) olejek migdałowy jest bogaty w elementy pozytywnie wpływające na stan rzęs, ich wzrost oraz stan skóry.

Bardzo ważną funkcją aloe-vera jest usuwanie stanów zapalnych zarówno zewnętrznych jak i wewnętrznych, oraz użyteczny w zmniejszaniu bólu i eliminowaniu bakterii, a także przypadku leczenia oparzeń. W naszym przypadku aloe-vera, jest składnikiem bardzo przydatnym w łagodzeniu podrażnień wynikających z zastosowania henny.

InLei® “LOTION 3” zamyka łuski włosa po zabiegu LASH LIFT, zamykając w ten sposób cały proces oraz chroniąc włoski przez zimnem , wiatrem i promieniami UV.

UŻYCIE Tylko do użytku profesjonalnego.
POJEMNOŚĆ 4 ml (do 35 kuracji)
SPOSÓB UŻYCA:
1) Po usunięciu z rzęs InLei® “LIFT 1” za pomocą miękkiego pędzelka należy rozprowadzić InLei® “LOCK 2 czyli preparat utrwalający na rzęsach i brwiach.
2) Pozostawić rzęsy w tej pozycji na czas od 4-7 min
3) Usunąć produkt za pomocą czystego i suchego bawełnianego patyczka,
4) Jeśli jest to konieczne nałożyć hennę
5) Po usunięciu poprzednio użytych produktów nałożyć oliwkę InLei® “LOTION 3”